SurGal Clinic a nadace Femina věnují 20 ženám rekonstrukční operaci prsu

SurGal Clinic se stal partnerem nadace Femina. V rámci společných projektů budou pomáhat ženám po závažných onkologických operacích navrátit se zpět do plnohodnotného života. Jednou z forem je provádění rekonstrukčních operací prsou na půdě SurGal Clinic.


V rámci akce „Glass art festival“, konané 15.–16. 9. 2012 v areálu nákupního centra Olympia Brno, převzala Jitka Kellnerová, ředitelka SurGal Clinic, od Jany Berg, předsedkyně správní rady nadace Femina, dárkový poukaz na 20 prsních rekonstrukčních implantátů. Dar nadace Femina pomůže 20 konkrétním pacientkám podstoupit rekonstrukční operaci prsu bez čekací doby a bezplatně, tedy bez běžné úhrady implantátu. SurGal Clinic těmto pacientkám přidává jako benefit kompletní nadstandardní servis, včetně hospitalizace v nadstandardním pokoji zdarma.

Pro ženy: Máte-li za sebou tuto těžkou životní zkušenost a čekáte-li na operační termín, využijte této zcela mimořádné šance a objednejte se ke konzultaci na tel. č.: 532 149 306 nebo info@surgalclinic.cz. Prvních 20 z vás má nyní šanci!

Kontakt na SurGal Clinic:

JUDr. Jitka Kellnerová
ředitelka nemocnice
e-mail: kellnerova@surgalclinic.cz
www.surgalclinic.cz

Kontakt na nadaci Femina:

Jana Berg
předsedkyně správní rady
e-mail: martin@nadacefemina.cz
www.nadacefemina.cz

 

21.9.2012


Zpět